Web Content Viewer
Актуелно
Апел возачима
Апел возачима
Припадници Министарства унутрашњих послова у Пријепољу искључили су из саобраћаја двојицу возача који су возили под дејством алкохола и једног под дејством психоактивних супстанци.
Полиција је задржала возача „шкоде“ (54) који је управљао возилом са 1,86 промила у организму и возача „фијата“ (35) који је возио под дејством кокаина и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Из саобраћаја је искључен и возач „фолксвагена“ (50) који је, возећи са 2,56 промила алкохола у организму, изазвао саобраћајну незгоду, тако што је ударио у друго возило, а у овој незгоди нико није повређен.
Он је спроведен судији Прекршајног суда у Пријепољу који му је изрекао новчану казну у износу од 130.000 динара.
Апелујемо на возаче да не возе под дејством алкохола и психоактивних супстанци, као и да поштују све саобраћајне прописе, јер на тај начин чувају свој и животе других учесника у саобраћају.
Web Content Viewer
Актуелно
Брзи линкови
Брзи линкови
- Влада Републике Србије
- Документи грађана
- Притужбе на рад полиције
- Пријава имовног стања
- Пријава корупције у МУП-у
- Информатор о раду Министарства унутрашњих послова Републике Србије
- Апликација ЧЕЛИК - читач електронске личне карте
- Стање на граничним прелазима
- Родна равноправност
- Поглавља 23 и 24
- eУслуге МУП-а
- CERT RFC 2350
- Локације камера МУП-а у Београду

